sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Jela
Meno: 

Heslo: 

Registrácia






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Fiha
takze s niwalo sa mize mi moj idol povedal ze som pekna :) ale len podla s na ako si to mam wyswetlit ?
9majustek123 | 16.03.10 - (05:25)  
 10    54    

REAKCIA:  
Sen s idolom, ktory vyzna lasku, alebo uznanie znamena skrytu tuzbu. Tuzbu dokazat nieco pred niekym...
Majka | 23.03.10 - (22:05)     14   57    


 
  Hady a dievca v kaluži krvy....
Dobrý den...prosím vás som zmätená zo sna ktorý sa mi sníval...Boli dva ...takže prvý bol o mojom otcovi ktorý si rád vypije...boli sme so setrou doma a niekto zvonil...šla otvorit ..vo dverách bol on dost opitý chcela ho nejako vytlacit a nepustit dnu ale nepodarilo sa to..zachvílu som bola už v detskej sedela na stolicke...a odrazu on ..mi niesol na tanieri..hady ..3 hadov...všetky boli žlté..žlto-biele jedne bol v celku...a dva mali useknutú hlavu a chvost...povedal aby som ich zjedla..v tom sne som sa moc bála...druhý bol že som sa pozerala z okna a videla som pohlad na útesy...a dievcatko malé ciernovlasé ...ako ja len v malom prevedení...na útesoch boli vytvorené schody..ona po nich skákala...spravila skok do prázdna a padala...utekala som za sestrou do izby nech volá sanitku...ale že sa idem ešte uistit ci to bolo ozaj to co som videla...vrátim sa do okna útesy nikde ...a pod našimi oknami to dievca v kaluži krvi len mohla mat viac rokov...
Anonym | 13.03.10 - (09:33)  
 8    62    

REAKCIA:  
Hady su znakom zla po cele tisicrocia, ale ak nemali hlavu moze to byt polahcujuce...
Taraba | 14.03.10 - (01:08)     12   51    

REAKCIA:  
Pani, zaklad je aby ste nesla spat s plnym zaludkom. Potom sa vam bude hned lepsie spat a nebudu sa vam snivat takto kraviny.
Anonym | 13.03.10 - (18:32)     13   54    


 
  sen o psovi
snival sa mi sen o psikovi,bol to sarpej a takisto som v tom sne mala aj labradora,lebo vraj sarpej bol uz staryboli sme na slnkom zaliatej zahrade za krasnym domom a psiky sa nahanali a santili.vyzerali stastne a aj ja.bol to prijemny sen ale co ma na tom zaraza je,ze v tu noc sa nieco podobne snivalo mojmu priatelovi.tak chcem vediet co to znamena.
Dominique | 04.03.10 - (10:42)  
 10    54    

REAKCIA:  
zrejme ste na ulici obaja videli psa a ked si vase mozgy v noci rekapitulovali co zazili tak do toho vosli psy. nahoda.
Anonym | 13.03.10 - (18:44)     15   49    

REAKCIA:  
pokial viem tak psi znamenaju vernost
ing | 08.03.10 - (17:35)     12   51    


 
  aréna
pred niekolkymi dnami sa mi snival sen. bola som v arene kde boli obrovske mega velke zvierata podobne byvolom alebo bykom. prechadzala som sa v ulicke a pozerala som sa na tie zvierata ako su za mrezami no zrazu neviem kto ich zacal vypustat do tej ulicke kde som bola aj ja...zrazu som bola v tesnej blizkosti nich. citila som obrovsky strach a pocit aka som drobunka oproti nim. nejakym zazrakom som sa cez ne dostala tak povediac do bezpecia kde som stretla mojho ucitela z vysky on ma zaviedol a navigoval do bezpecia. dostala som sa na take miesto ze som videla na tie zvierata z vrchu z bezpecia. tento sen sa mi snival dvakrat zasebou. prvu noc sa mi snivalo iba to ako som bola blizko tych zvierat. druhu noc sa mi snivalo to iste ale sen saskoncil s tym ze som sa dostala do bezpecia. co to moze znamenat???velmi by ma to zaujimalo.
katka | 28.02.10 - (21:17)  
 13    54    


 
 
voda
mne sa dost casto sniva o vode o mory a roznych jazerch jednoducho sny spojene s vodou.raz v nej plavam.potom sa na mna vali velka vlna.inokedy som zasa plavala v mory s rybami.je nejake vysvetlenie ze sa mi stale snivaju sny s tematikou vody? dakujem
Anonym | 28.02.10 - (13:18)  
 5    37    

REAKCIA:  
ano je. znamena to, ze ste morska panna a sniva sa vam o domove.
Anonym | 13.03.10 - (18:41)     6   42    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z