sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Marína
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Výrazy píšte v základnom tvare, zvýšite tým úspešnosť výkladu.


Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Hady a dievca v kaluži krvy....
Dobrý den...prosím vás som zmätená zo sna ktorý sa mi sníval...Boli dva ...takže prvý bol o mojom otcovi ktorý si rád vypije...boli sme so setrou doma a niekto zvonil...šla otvorit ..vo dverách bol on dost opitý chcela ho nejako vytlacit a nepustit dnu ale nepodarilo sa to..zachvílu som bola už v detskej sedela na stolicke...a odrazu on ..mi niesol na tanieri..hady ..3 hadov...všetky boli žlté..žlto-biele jedne bol v celku...a dva mali useknutú hlavu a chvost...povedal aby som ich zjedla..v tom sne som sa moc bála...druhý bol že som sa pozerala z okna a videla som pohlad na útesy...a dievcatko malé ciernovlasé ...ako ja len v malom prevedení...na útesoch boli vytvorené schody..ona po nich skákala...spravila skok do prázdna a padala...utekala som za sestrou do izby nech volá sanitku...ale že sa idem ešte uistit ci to bolo ozaj to co som videla...vrátim sa do okna útesy nikde ...a pod našimi oknami to dievca v kaluži krvi len mohla mat viac rokov...
Anonym | 13.03.10 - (09:33)  
 8    60    

REAKCIA:  
Hady su znakom zla po cele tisicrocia, ale ak nemali hlavu moze to byt polahcujuce...
Taraba | 14.03.10 - (01:08)     10   51    

REAKCIA:  
Pani, zaklad je aby ste nesla spat s plnym zaludkom. Potom sa vam bude hned lepsie spat a nebudu sa vam snivat takto kraviny.
Anonym | 13.03.10 - (18:32)     11   54    


 

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z