sme aj na facebooku!

Dnes majú meniny Dominik, Dominika
Meno: 

Heslo: 

Registrácia


Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Strach
poprosila by som vas,ak niekto viete co by to mohlo znamenat o vyklad jedneho sna,ktry sa mi velmi casto sniva....je to o tom,ze ma sale niekto v tom sne bud sexualne obtazuje....alebo znasilnuje....uz mam z toho aj strach lebo sa mi o sniva castjesie a castejsie...nie je t sale ten iste sen...je to vzdy v podstate o tom istom obtazovanie,,,,znasilnenie...niekedy tam mam pocit takej podradenosti...ale sny sa lisia v jednom,ze vzdy to je na inom mieste....ak niekto by vedel pomoct vysvetlit mi to,tak budem rada dakujem :)
martina | 25.06.11 - (06:26)  
 8    43    


 
  strach
mojmu priatelovi sa casto sniva ako spadne z postele.a pada a pada.trha sa a rozprava zo sna na co sa budim aj ja.ked sa ho na to spytam tak mi povie, ze este nikdy nedopadol a ze ma vzdy v sne neuveritelny strach kam dopadne.
cici | 18.11.09 - (18:55)  
 6    45    


 

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z