sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Jela
Meno: 

Heslo: 

Registrácia


Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Smrť
SNívalo si my že som zomrel .. neviem či to bola skutočnosť alebo vážne . nemohol som oči otvoriť ani sa pohnuť . a cíťil som ako som išiel pomaly hore a potom som sa naspeť vrátil , ked som isšiel hore tak som také zelené body videl . pomožťe my neviem čo to mohlo byť ..potom mi bolo strašne zle
Anonym | 21.02.12 - (07:51)  
 210    65    

REAKCIA:  
Mohol si mať zážitok astrálneho cestovania, ktorí si si zapamätal. My totižto cestujeme astrálne každú noc. A toto si si zapamätal. A ak to nebolo to, tak potom neviem.
Richi | 08.05.12 - (20:08)     133   59    


 
  Smrť
Nikdy som svoje sny nerozoberala, ale tento jeden vo mne zanechal strašne čudný pocit. Ide o to, že som išla po ulici a zrazu okolo mňa prešla nejaká staršia pani, skoro do mňa narazila, iba preto som si ju všimla. Keď som sa ale obzrela, že kto to bol, zrazu sa zvalila na zem. Nikoho okolo ani nehlo aby jej išiel pomôcť, ani sa nepohli keď som na nich kričala, aby zavolali sanitku. Až po dlhom čase jedna pani zavolala, ale povedala, že môžno neprídu. Tak som tam volala ešte raz ja, opísala všetko čo jej bolo a on mi povedal, aby som skontrolovala jej oči, či boli červeno-modré. Boli a v tom mi povedal, že už je neskoro, že zomrela. V tom som sa našťastie zobudila.
Anonym | 19.01.12 - (09:43)  
 37    50    


 

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z