sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Eleonóra
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Výrazy píšte v základnom tvare, zvýšite tým úspešnosť výkladu.


Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Dieťa
Ahojte. Mám teraz zlé obdobie. Veľmi túžim po dieťati, no nedarí sa mi otehotniet. S priateľom sa poslednú dobu hádame aj kvoli tomu. Posledné dni sa mi snívajú veci s pojené s dieťaťom. Vo sne mi priateľ povedal, že si mám chystať meno a dnes sa mi snívalo, že mám veľa materského mlieka a mám mokré tričko. Viete mi poradiť?
Dagynila | 20.03.15 - (05:21)  
 85    381    


 
  Dieta
Snivalo sa mi, ze sa divam na krasne blondate dieta, ktore sa diva do stajatej vody, kde sa da kupat a tesi sa z toho. Bol to chlapcek, mal asi tak 1 rok a mal na sebe len plienky. Zrazu som ho videla kupat v tej vode, ako ked plavaju babatka a nenaramne sa z toho tesil.Ja som sa na neho divala a obdivovala ho.Potom som isla za nim, chytila som ho okolo pasa a ucila ho akoze plavat. Velmi sme sa tesili. Mala som z toho velmi prijemny pocit.
Andrea | 07.10.09 - (11:25)  
 69    69    

REAKCIA:  
z tohoto mám pocit,že prišiel cas na ocistenie dietata vo vás,pravdepodobne budete prechádzat transformáciou,ocistíte sa od starého a príde nieco nové.
radava | 08.10.09 - (08:22)     75   60    

REAKCIA:  
Voda = ocista, dieta = nevinnost, ty si zena + dieta = materinsky cit, smiech = radost... vidiet sa vo vode, alebo pozerat sa na svoj odraz moze znamenat vyrovnanost, klud a pokoj...
Me | 07.10.09 - (22:07)     73   60    


 

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z