sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Zlatica
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Príspevky do FÓRA možete pridávať i zaslaním SMS v tvare: "SNAR Text prispevku" na číslo: 0949 29 39 19


Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Anjel
Snívalo sa mi že som sa stretla s anjelom v podobe dietata. dotkla som sa ho a rozprávali sme sa. pýtala som sa ho na vela vecí, na ktoré mi odpovedal. povedal že už musí íst a ja som sa opýtala ci ešte príde. povedal že áno a viac som ho nevidela. hned ako ma opustil som sa zobudila a mala som strašne silné pocity. hodinu som plakala .najviac ma mrzí že si nepamatáma o com sme sa rozprávali. iba nieco také že nejaký den, neviem presne dátum príde ku mne láska a nasledujúce obdobie bude pre mna tažké. nerozumiem tomu, stále nad tým musím rozmýšlat.
andreasiskova3 | 17.07.10 - (19:31)  
 6    47    

REAKCIA:  
Mne sa takto snívalo s nebom :) Bol som na mieste, kde bola kopa svetla, radosť, pokoj, prechadzal som sa s niekym, rozprávali sme sa, okolo mňa chodili ludia...a vedel som že je to nebo, vedel som .... tiež som mal siné pocity keď som sa zobudil, nikdy na to nezabudnem :)
Rišo | 12.03.11 - (19:14)     7   47    

REAKCIA:  
a este nieco, to že si nic nepamatas s rozhovoru je uplne normalne. Lebo to o com ste sa rozpravali nemalo byt poznane tvojmu hrubohmotnemu telu a rozumu. PS: predtym som sa zabudla podpisat
Veronika | 07.10.10 - (12:00)     8   46    

REAKCIA:  
toto vobec nemusel byt sen, tvoj duch sa mohol preniest do jemnohmotnosti a stretla si sa s anjelom.Bud za to Bohu vdacna. Tie pocity sú opodstatnené. Tvoj duch si pamata jeho pritomnost a preto ze si bola mimo tela tak tvoje telo reagovalo placom.
Anonym | 07.10.10 - (11:59)     13   45    


 

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z