sme aj na facebooku!

Dnes majú meniny Dominik, Dominika
Meno: 

Heslo: 

Registrácia


Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Stále a stále
Ahojte, poraďte mi prosím s mojími šialenými snami. Sú tomu asi dva týdžne, čo sa mi skoro každú noc sníva o sexe. Vždy ide o konkretné osoby - moje kamarátky. Vôbec niesom nejaký úchyl, žeby moje túžby išli do podvedomia, to nie. Raz sa mi sníva že mám pohlavný styk s tou, potom s tou, skoro každú noc. Tie sny sú detailne spracované. Najprv akési láskanie, potom predohra až nakoniec samotný akt. Veľmi živé sú tie sny, v sne prežívam pocity. Nemyslím tým, len akési vzrušenie, ale živo cítim to jej rozpálené telo, živo prežívam dotyky, akoby to bolo naozaj. Vôbec neviem, prečo sa mi to sníva...
Ani nemám nedostatok sexu, žeby to bolo podvedomie, ani niesom úchyl, ani o tých ženách nesnívam, ani po nich netúžim, sú to čisto kakamarátky...vôbec tomu nechápem. Tie sny sa mi snívajú tuším s troma s nich. Vždy ide bud o jednu, druhu, alebo tretiu. Šibe mi s toho. Mne sa plnia sny, to si dovolím hrdo priznať, no neverím, že tieto sny sa splnia, skôr...ja neviem. V jednom sne dokonca dotyčná ju mala suchú, ako drevo, boli tam prítomny démoni a cez druhú noc sa mi to opäť snívalo, akurat, že to už bolo take "poriadne". Fakt nechápem, prosím poradte.
Ďakujem.
Rišo | 12.07.11 - (10:21)  
 17    43    


 

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z