sme aj na facebooku!

Dnes majú meniny Dana, Danica
Meno: 

Heslo: 

Registrácia






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  ahojte ludia
kazdy sen niečo znamena5
tymian | 31.10.12 - (22:17)  
 131    55    


 
  Zvláštne
Ľudia. Prosím o seriózne rady. Snívalo sa mi, že som okradol cigána (ak sa nepletiem tak násilným spôsobom)...potom som v taške ktorú som mu ukradol našiel tri mobily a pod. somariny... môžte mi s týmto snom nejako pomôcť? Viete...VŽDY keď sa mi sníva niečo absurdné, jedná sa o symbolický sen, ktorý mi chce niečo povedať. VŽDY keď sa mi sníval absurdný sen sa niečo odohralo a vtedy som si na taký sen spomenul a pochopil som, že jasné! To znamenal!...chápete? Tak by som chcel nejaké rady, typy, že čo mohol znamenať. Trocha ma vydesil, lebo okradnúť cigána mám taký dojem, že neveští nič dobrého...
Richard | 19.10.12 - (15:01)  
 143    61    


 
  kývajúci sa zub
Snivalo sa mi, že som si rozkývala predný pravý zub, ktorý sa uvolnil, začal sa kývať dopredu a dozadu ale nevypadol. Potom som ho zatlačila späť, najprv veľmi nesedel, v ústach bol o niečo nižšie ako ten vedľa a bol inej farby (taký trošku nažltlý) ako vedľajší zub. Spočiatku vyzeral ako neživý, ale za chvíľu začal nadobúdať bielu farbu, podobnú ako ten vedľa a začal byť živý. Potom som ho ešte viac zatlačila späť trošku upravila a sadol späť na svoje miesto. Ďasno okolo neho bolo ešte trochu červené ale netrebalo sa zuba dotýkať a znova ujal a zahojil. Čo by to asi mohlo znamenať.
denisa | 04.10.12 - (19:40)  
 184    57    


 
  cerviky
mala som velmi cudny sen. stretla som sa s chlapom na zivo s ktorym som sa zoznamila cez internet a potom sa tam objavil moj brat ktory mal na lavej ruke malu ranu a v tej rane mal 2 cerviky. Ja som sa hned nato zobudila a som si tento sen zhruba do mobilu zapisala.
Gabika | 09.09.12 - (09:54)  
 261    58    

REAKCIA:  
Zapisat si sen hned po zobudeni je to najlepsie co clovek moze spravit :) Inak sa nam casto vytrati z pamati a tak lahko si nan nespomenieme.
Gabika | 12.09.12 - (08:45)     142   56    


 
  baran na luke
Sníval sa mi veľmi zahadný sen. Prechádzala som sa po lúke (ale nepokosenej). Prechádzala som rukami po lučnych kvetoch a trávach. Potom som si sadla do trávy a sledovala som ako vietor ohyba vysoku trávu. Potom som zbadala nedaleko barana. V tichosti sa pásol ale ked ma zbadal tak sa za mnou rozbehol a ja som nestihla ani vykriknut ani ujsť. A vtedy som sa zobudila. (Nikdy ma nezaujímalo čo moje sny znamenajú ale tento bol taky realny, mne sa sny často nesnivaju a ked ano tak si z neho moc nepamatam ale tento bol uplne jasny a detailny) O to viac ma to zaujalo. Ak by moje zamestnanie alebo nejake informacie o mne pomohli lepsie prečitat moj sen tak doplnim. Dakujem za odpoved.
Evka | 01.09.12 - (18:19)  
 131    55    

REAKCIA:  
Eva, skus porozmyslat co sa ti v zivote udialo za posledne dni :)

Zdeno | 12.09.12 - (08:44)     57   61    

REAKCIA:  
Evka, toto je forum, tu sa ma o snoch diskutovat. Neviem o tom ze by tu niekto na sny odpovedal.
Maria | 12.09.12 - (08:42)     61   52    

REAKCIA:  
Vie mi niekto povedať kedy asi dostanem odpoved na moj sen? Kontrolujem stránku každy den a zatiaľ teda nič :-(
Evka | 06.09.12 - (18:11)     83   54    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z