sme aj na facebooku!

Dnes majú meniny Dana, Danica
Meno: 

Heslo: 

Registrácia






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  strach v noci
Bola som otocena ku stene ked som spala citila som ze niekto stoji pri mojej posteli,zrazu zacal hybat moji madracom chcela som kricat ale nevedela som,dalo mi to pusu na lico chcela som odist s postele a nevedela som nechcelo ma to pustit dole,otvorila som oci a nic tam nebolo celu noc som bola hore nevedela som dalej spat
Anonym | 26.08.12 - (11:01)  
 144    59    

REAKCIA:  
Mne sa stalo prákrát niečo podobné, akurát som nevnímal pocit dotyku, len číru paniku a strach. Z ničoho nič som sa začal triasť a zostal som úplne paralyzovaný, nevedel som sa hýbať, kričať, nič, bolo to nechutné, ale netuším, čo to malo znamenať.
Vlady | 17.09.12 - (15:40)     61   57    


 
  zabudnutá batožina
Dobrý deň, dnes v noci sa mi snívalo množstvo snov. Jedna časť bola o tom, že som bola s kamarátmi na chate a balila som si svoje veci. Počas toho som videla na posteli (kde všetci kamaráti ležali) 11 eur, nebola som si istá, či sú moje, ale napriek tomu som ich presunula, aby som si ich mohla neskôr zobrať. Potom sa ale našiel majiteľ a kamarátka ich zobrala. Počas odchádzania som sa najviac zamerala na to, že mám vrátiť perinu a preto som svoju batožinu na tej chate zabudla (zistila som to až v aute, ktoré ma viezlo na stanicu). Ďalší sen bol s mojimi kolegami, boli sme vonku na parkovisku a malý chalani zo šiesteho poschodia z balkóna na nás hádzali balóniky naplnené vodou. Chcela som ich ísť vyhrešiť,tak som volala kolegov, aby išli so mnou. Keď sme sa už chystali do výťahu, chlapci z neho vystúpili a my sme sa im odplatili (ale neviem ako, tuším som im zobrala nejaké loptičky). V ďalšej časti sna som sa vrátila do Švédska (kde som pred rokom bola), bola som na obrovskej lodi,kde som stretla môjho kamaráta zo Švédska. (ináč ešte na tej chate mi kamarátka hovorila, aby som sa odpútala od Švédska). V poslednej časti sna som stretla muža v obleku (videla som nejakú jedáleň, ale na druhej strane sme boli v nejakej uličke),ktorý ma chcel tuším znásilniť, alebo zbiť, neviem.Ubránila som sa mu a zachovala som si svoju hrdosť. Momentálne máme s priateľom pauzu a teraz sa mi sníva množstvo snov, minule sa mi snívalo, že mi ušiel autobus, tak som nastúpila do autobusu, v ktorom bol on (išiel domov), ale potom som z neho vystúpila. ďakujem
Linda | 19.08.12 - (09:04)  
 156    64    

REAKCIA:  
Linda :) Mas velmi zaujimave sny :)
Magda | 20.08.12 - (17:21)     121   55    


 
  požiar
Dobrý den,
dnes sa mi snívalo, ako som videla požiar. horelo kraj mesta a niekolko domov v meste. Bolo to mesto v ktorom so vyrastla. čo to moze znamenať?
dakujem
Anonym | 02.08.12 - (07:11)  
 143    65    

REAKCIA:  
Ahoj Anonym, mozno keby si o tom napisala viac, tak by sme ti skor vedeli poradit
Martina | 20.08.12 - (17:22)     52   64    


 
  sen
pocula som,ze ked sa sniva s ludskymi exkrementami,ze to znamenaju peniaze. je to pravda?
esme4 | 21.07.12 - (14:55)  
 135    39    


 
  Sen o medvedoch
Mne sa stale sniva o medvedoch. Niekedy ma vo sne nahanaju, niekedy ma nahana iba jeden. Naposledy to bol uplne zurivy. Ja pred nimi utekam uplne som zadychany a snazim sa zatvorit pred nimi vsetky dvere a branu, aby nevosli do domu. Ked sa zobudim, akoby to bol uplne zivy sen.
Boris | 17.07.12 - (19:39)  
 76    58    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z