sme aj na facebooku!

Dnes majú meniny Dana, Danica
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Ak máte skúsenosti s vykladaním snov, môžete nám pomôcť, kliknutim na tlačidlo "Pridaj výraz"






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Pritlacnie
Snivalo sa mi, teda aspon si myslim, ze to bol sen, ako lezim na bruchu v mojej posteli a snazim sa zaspat. Zrazu ma niekto alebo nieco strasne pritlacilo na postel. Citila som bolest v chrbte aj v rebrach a nemohla som dychat. Viete mi prosim poradit co by to mohlo znamenat? Ten sen bol strasne zivy.
Andy | 17.02.12 - (02:59)  
 154    59    

REAKCIA:  
Mohlo ísť o útok. Ak sa to nestáva pravidelne tak bud v kľude. :) ...
Richi | 09.05.12 - (09:34)     56   58    


 
  Sen o hlinenych vojakoch
Snivalo sa mi, ze som stala zo synom nedaleko cesty a rozpravali sme sa, ked sa zrazu vzadu, za nami zacala dvihat hlina a formovali sa. jedna za druhou, vojenske postavy. najprv do pol pasa, akoby sedeli a potom sa postavili, oprasili sa a zacali sa pohybovat smerom k nam, ale nie na nas. Tvare a telo mali z hliny, oblecenie – nohavice, kabaty dlhsie nad kolena, a klobuky/ciapky ako z doby Napoleona. Aj ked sa zacali pohybovat, tvare mali stale hlinene.
Vobec sme nemali starch, iba sme zostali sokovani, ze pozerame na zazrak. Syn stale opakoval, ze to to neni mozne, ze nech mu poviem, ze to neni pravda, ze to je neuveritelne…. Ja som iba stala ako obarena a sledovala.
Okolo nebolo nikoho siroko daleko…Nie som si ista, ze sa ti hlineni vojaci usmievali, alebo ci len tak posobili na mna...
Anonym | 15.02.12 - (21:49)  
 76    56    


 
  Cintorín
Dobrý deň, snívalo sa mi , že ma niečo naháňalo a behala som dosť dlhú dobu medzi hrobmi na cintoríne. Videla som sama seba ako behám. Čo by to mohlo znamenať? ďakujem
Anonym | 05.02.12 - (23:04)  
 65    55    


 
  2 prepojene sny
Tuto noc som mala 2 sny, v ktorych podstata bola rovnaka..1. chcela som zavolat priatelovi, no nemohla som sa mu za nic dovolat, s mojimi 2mobilmi sa nieco stalo, kvoli comu som sa mu nemohla dovolat. a 2. chcela som ist za priatelom domov, nastupila som do vytahu a ked som vystupila ocitla som sa v autobuse na opacnej strane mesta.. nemohla som sa k nemu dostat, aj ked som sa nasledne o to opat snazila.. co by to mohlo znamenat??
Minikrtko | 05.02.12 - (13:37)  
 32    57    


 
  videla som svadbu moju a byvaleho
snivalo sa mi ze budem mat svadbu ja s terajsim partnerom a byvali partner so svojou partnerkou,bola velka hostina niekde vonku a velmi som zmokla,,jeho priatelku som videla aj seba ale moj partner a ani byvali tam neboli co tento sen moze znamenat?ale uz 2krat za sebou to iste??
lucia | 31.01.12 - (20:22)  
 19    57    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z