sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Jela
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Výrazy píšte v základnom tvare, zvýšite tým úspešnosť výkladu.






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  poradte mi prosim
snívalo sa mi že ma naháňa po ulici medveď , nie ladový ale normálny, a že namna zaútočil a nestihla som ujsť . Nikde vo významoch som to nenašla vedeli by ste mi poradiť prosm ? že čo to znamená ?
tinaK | 26.01.12 - (13:31)  
 29    52    


 
  autohavária s vodou a voda a voda ???
Mne sa posledné noci stále sníva o vode. Najprv sme havarovali autom do potoka kde som mala obidve deti a snažila som sa ich zachraňovať. o pár dní na to som mala haváriu s autobusom do rieky ale tam už deti neboli a dnes v noci ma moj brat v bazéne topil. Vo všetkych snoch bola voda priezračná ako v Slovenskom raji na vodopádoch :)

Podľa vlastného výkladu mi vyšlo že mám vnútorný nepokoj čo aj može byť pravda kedže moj 2a pol ročný syn ide na operáciu ktorá bude za týždeň a sny začali nedávno. Ale stále mám pocit že je vtom aj niečo viac.
clarity | 23.01.12 - (07:58)  
 34    56    


 
  Smrť
Nikdy som svoje sny nerozoberala, ale tento jeden vo mne zanechal strašne čudný pocit. Ide o to, že som išla po ulici a zrazu okolo mňa prešla nejaká staršia pani, skoro do mňa narazila, iba preto som si ju všimla. Keď som sa ale obzrela, že kto to bol, zrazu sa zvalila na zem. Nikoho okolo ani nehlo aby jej išiel pomôcť, ani sa nepohli keď som na nich kričala, aby zavolali sanitku. Až po dlhom čase jedna pani zavolala, ale povedala, že môžno neprídu. Tak som tam volala ešte raz ja, opísala všetko čo jej bolo a on mi povedal, aby som skontrolovala jej oči, či boli červeno-modré. Boli a v tom mi povedal, že už je neskoro, že zomrela. V tom som sa našťastie zobudila.
Anonym | 19.01.12 - (09:43)  
 37    50    


 
  sen
Casto mavam sny s mojim priatelom, sme spolu 4 mesiace a casto sa mi sniva, ako ma podvadza s inymi zenami. Alebo este casto sa mi sniva o sexe s nim. Vedel by mi to niekto vylozit, ze co to znamena? Dakujem.
nikuskaa* | 11.01.12 - (20:26)  
 39    35    

REAKCIA:  
Ahoj, podla mňa sa ti sníva o tom, že ťa podvádza kvôli tomu, že ešte spolu nemáte vyvinutý hlboký citový vzťah. Ešte stále mu nedôveruješ, čiže sa z jeho strany bojíš sklamania. To, že sa spolu milujete znamená, že sa mu dokážeš odovzdať zatiaľ len fyzicky, znamená to že ťa priťahuje a že v tebe vyvoláva túžbu po láske. Skús porozmýšľať nad tým, či nie je čas odovzdať sa mu aj citovo..
Luann | 14.01.12 - (14:14)     40   36    


 
  sen
Prosim vas vie mi niekto poradit, ze kde mi niekto vylozi cely sen??
nikuskaa* | 11.01.12 - (20:22)  
 43    34    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z