sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Valér
Meno: 

Heslo: 

Registrácia






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  SEN
Snívalo sa mi, že som bola v miestnosti s nejakou osobou a hľadali sme nezvestnú historičku. Hrabali sme sa v jej dokumetoch a ja som cítila niekoho prítomnosť, keď som to povedala tej druhej osobe, že podla mna tam je duch, tak do mňa ten duch vošiel a ja som pocítila strašný strach a začala kričať a potom som sa prebrala.
Anonym | 08.01.12 - (11:53)  
 29    43    


 
  Sny s duchmi
Dobry den,
velmi dlho som rozmyslala, ci sem napisem pretoze uz dlhodobo sa mi sniva s duchmi. Alebo skor s diablom, pretoze tie sny su negativne.
SNiva sa mi pomerne casto s duchmi v spojeni s mojou rodinou. Raz sa mi snivalo, ze ma po izbe nahana diabol, vsetky dvere boli zamknute, strasne som kricala od strachu, a moja mamka to vsetko videla spozan dalsich sklenenych dveri, ale nemoh
Marcela | 03.01.12 - (07:44)  
 34    58    

REAKCIA:  
Dobrý deň, mám pocit že v tomto prípade je diabol symbolom problému pred ktorým utekáte. To že Vás vkuse náháňa a že všetky dvere sú zamknuté je znakom toho, že sa tomu problému musíte postaviť, lebo viete, že nemáte kam ujsť. A to, že sa na Vás mamka pozerá z poza sklenených dverí, znamená že mamka vám aj chce pomôcť no sen sa vám snaží naznačiť, že Váš problém nedokáže vyriešiť nikto iný ako vy!
Luann | 14.01.12 - (14:35)     26   56    

REAKCIA:  
Zazila som nieco podobne :(
Anonym | 11.01.12 - (09:11)     25   52    


 
  Sen plný strachu
Ľudia, potrebujem pomôcť. Najprv na začiatok - v mojom živote hrajú sny veľmi dôležitú úlohu, ale ten dnešný akosi neviem zaradiť a dešifrovať, čo mohol znamenať. Snívalo sa mi, že som bol vo svojom byte a cítil som niečo hrozne, ale hrozne zlého. Vybehol som na chodbu pred byt. Mal som otvorené dvere do bytu a videl som do obývačky. Po izbe lietali sršne. Nevyzerali tak celkom ako sršne, skôr ako niečo iné, ale vedel som, že sú to sršne. Mal som s nich veľký strach. Ešte teraz ho cítim. A tak ako som v tom sne pozeral do izby, jeden sršeň sa otočil a akoby sa nám stretli pohľady. Začal letieť za mnou, kričal som, lebo som vedel, že je zle. Na chodbe za mnou doletel, ja som pred ním cúval a vtom do mňa vrazil. Mám pocit, že ma zabil, pichol ma akoby do oblasti srdca. Čo to mohlo znamenať? ... Vyvolalo to vo mne skutočne desivé pocity a neviem, čo si mám myslieť...
Rišo | 13.12.11 - (08:21)  
 39    57    


 
  Autobusová stanica a biele kone
Dobry den potrebovala by som vysvetlit dva sny..
čo znamená ked sa ocitnem na AS v bratislave na hornom poschodí, nikto tam nieje prázdnota je to cele šedobiele a špinave take stare jak za vojny,.Cez okná nevidím, z vonka ide dnu ostré biele svetlo , vyberám do ktorých dverý mam vstúpiť a ked sa rozhodnem pre jedny tak akonáhle ich otvorým osvieti ma to ostré biele svetlo a v tedy to skončí....a další sen je že som na lúke, alebo poli... Mlha je vo vzduchu a pred sebou vidim bielu kobilu s bielym žriebätkom, pasú sa. Snažím sa k nim priblížit .... Mám tam rozloženu deku jak keby som piknikovala a snažim sa k nim priblížit pohladkat, ale kobila sa nenehá a hrajeme sa jak so psíkom že sa naháname je to pekne, sice je to tiež v šedom podaní lebo je mlha ale biele kone su užasne, čo to znamena? čítala som vraj biele kone znamenaju pevne zdravie no a ja mam vyklbene koleno akurat tak to asi pravda nebude :D
Andrea | 31.10.11 - (21:53)  
 59    60    

REAKCIA:  
Ahoj andrea začínam sa venovať vykladaniu snov..môžno ti už síce tento sen niekto vyložil. Autobusová stanica je symbolom čakania. Takže to že si bola na autobusovej stanici symbolizuje v tvojom živote čakanie na zmenu. Na zmenu, pre ktorú sa musíš rozhodnúť sama, aj preto na tej stanici okrem teba nikto nie je. To že je všetko šedé a staré znamená, že tvoj život stagnuje, že sa v nom už nikam neposúvaš a máš pocit že z tejto všednosti nevieš alebo nemôžeš vykľučkovať. Avšak svetlo je symbolom nádeje, to že ho vidíš cez tie špinavé šedé okná znamená, že tam vonku je šanca mať krásny život a ty ju vnímaš, len pre to musíš niečo urobiť. Musíš urobiť rozhodnutie a zvoliť si cestu. To že stojíš pred dverami znamená rozhodnutie, zvolenie nového smeru v tvojom živote. Tým, že si vyberáš z viacerých dverí znamená, že v živote je viacero smerov, ktorými sa môžeš vybrať. Svetlo ktoré ťa čaká za dverami, znamená, že si si zvolila správnu cestu ktorou máš ísť a že ťa víta nová, šťastná a pozitívna budúcnosť.
Sen s konom je podobného významu..takže význam tvojich snov je, že sa nemáš bať vykročiť do budúcnosti a učiniť nové rozhodnutia...pretože ti prinesú šťastnú budúcnosť..a týmito snami sa ti to snaži tvoje podvedomie povedať
Luann | 14.01.12 - (13:57)     26   53    


 
  Cintorín
Dobrý deň, sníval sa mi sen, že som prišla na cintorín, na ktorom bola strašná tma a zrazu boli vedľa mňa dva zapínače tak som rozsvietila a zostalo úplne všetko osvetlené a šla som pri hrob (kde je pochovaná naša rodina), kde bolo presne jedno miesto kam som položila črepník so žltými, rozkvinutými chryzantémami...
Anonym | 28.10.11 - (11:13)  
 51    61    

REAKCIA:  
Chce sa mi spat

MAgda | 11.01.12 - (09:11)     26   56    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z