sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Jela
Meno: 

Heslo: 

Registrácia






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Sen s Diablom
Bol som s nejakym neznamym dievcatom niekde na mole pri mori a zrazu sa objavil diabol(nepamätam si ako presne vyzeral)a zacal na mna utocit a snazil sa podmanit si ma..no ja som sa zacal modlit a pozerat mu pritom do oci..najprv to nepomahalo ale ked som zvysil hlas a zacal mu hovorit ze som uveril v jezisa ze nema sancu tak bolo vidno ako mu to ublizuje a postupne zabija az zrazu zmizol v mori..
Martin Hanzo | 13.07.11 - (09:29)  
 28    55    

REAKCIA:  
Nazdar, no podla mna mohlo ist o symbolicky sen. Ten diabol bol skutocny a ty si ho premohol, mozno sa ta snazia dostat (?). Neviem co sa skryva v tvojej minulosti, ak si bol nejaky grazel tak toto su dosledky, ale uz si silny a premohol si ho. A ak si cely zivot bol dobry, slusny tak mohol prist len tak aby ziskal dalsiu dusu. Keby ta v tom sne dostal, tak neviem...urcite by si sa zmenil na horsieho...alebo tak nejak, ja som v minulosti bol strasny clovek a teraz mam velmi casto sny, ze ma prenasleduju zurive cierne psy, alebo kdesi som a okolo mna demoni (nevidim ich), dive sny mam, u mna je to dosledok minulosti. U teba neviem preco, ale asi ta chcu...bez srandy. Bojuj. :)
Anonym | 17.07.11 - (10:56)     30   53    


 
  Stále a stále
Ahojte, poraďte mi prosím s mojími šialenými snami. Sú tomu asi dva týdžne, čo sa mi skoro každú noc sníva o sexe. Vždy ide o konkretné osoby - moje kamarátky. Vôbec niesom nejaký úchyl, žeby moje túžby išli do podvedomia, to nie. Raz sa mi sníva že mám pohlavný styk s tou, potom s tou, skoro každú noc. Tie sny sú detailne spracované. Najprv akési láskanie, potom predohra až nakoniec samotný akt. Veľmi živé sú tie sny, v sne prežívam pocity. Nemyslím tým, len akési vzrušenie, ale živo cítim to jej rozpálené telo, živo prežívam dotyky, akoby to bolo naozaj. Vôbec neviem, prečo sa mi to sníva...
Ani nemám nedostatok sexu, žeby to bolo podvedomie, ani niesom úchyl, ani o tých ženách nesnívam, ani po nich netúžim, sú to čisto kakamarátky...vôbec tomu nechápem. Tie sny sa mi snívajú tuším s troma s nich. Vždy ide bud o jednu, druhu, alebo tretiu. Šibe mi s toho. Mne sa plnia sny, to si dovolím hrdo priznať, no neverím, že tieto sny sa splnia, skôr...ja neviem. V jednom sne dokonca dotyčná ju mala suchú, ako drevo, boli tam prítomny démoni a cez druhú noc sa mi to opäť snívalo, akurat, že to už bolo take "poriadne". Fakt nechápem, prosím poradte.
Ďakujem.
Rišo | 12.07.11 - (10:21)  
 28    59    


 
  syn v ohrozeni
mojej dcerke sa snivalo ojej bratovi ako zvracal na zemi a vyzeral hrozne, na umretie a stavy sialenosti zaroven ,ako pod vplyvom drog, predavkovay...co to moze znamenat,,???
Anonym | 30.06.11 - (20:05)  
 20    57    

REAKCIA:  
Kolko rokov ma vas syn?
Ak je v obdobi puberty moze to byt varovanie, aby sa do drog nezaplietol a pod. Mozno ma syn nejake tazkosti, skuste sa s nim porozpravat.
Woodencat | 10.07.11 - (16:11)     27   51    


 
  Strach
poprosila by som vas,ak niekto viete co by to mohlo znamenat o vyklad jedneho sna,ktry sa mi velmi casto sniva....je to o tom,ze ma sale niekto v tom sne bud sexualne obtazuje....alebo znasilnuje....uz mam z toho aj strach lebo sa mi o sniva castjesie a castejsie...nie je t sale ten iste sen...je to vzdy v podstate o tom istom obtazovanie,,,,znasilnenie...niekedy tam mam pocit takej podradenosti...ale sny sa lisia v jednom,ze vzdy to je na inom mieste....ak niekto by vedel pomoct vysvetlit mi to,tak budem rada dakujem :)
martina | 25.06.11 - (06:26)  
 19    55    


 
  vyklad
poprosila by som si vyklad o sne ...o muzovi ktory sa mi velmi paci je syympaticky ale ako dobry kamarati sa nepozname a snival sa mi s nim nadherny sen ..tak si som si prosila vyklad co to asi moze znamenat ...
alzbeta | 18.06.11 - (21:51)  
 17    59    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z