sme aj na facebooku!

Dnes majú meniny Dana, Danica
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Ak si spomínate na viacero slov zo svojho sna, môzete ich vyhľadávať naraz, oddelené medzerou.






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  klinická smrt
snivalo sa mi ze som bola v nemocnici v bielej nemocnicnej koseli a prechadzala som sa. zrazu som na svojom telefone na chvilu videla sms-ktoru posielal manzel rodine, bolo v nej ze "mame syna Danka"......ja som si vlastne az vtedy spomenula na to ze som cakala dvojicky - cize prvy sok to ze preco hovori v sms len o jednom dietati. druhy sok - preco uz? ved som bola zhruba v siedmom mesiaci....a vtedy som si chytila brucho a ziadne....tu sms som zrazu nevedela najst, citila som nenormalnu uzkost a paniku az nakoniec som nejak pochopila ze to co teraz vidim je uz z "druheho sveta" ze som mrtva a ze som teda pri porode zomrela.....
podotykam ze nie som tehotna. co to prosim vas znamena?
Marcela | 06.05.10 - (08:25)  
 16    56    


 
  polamany hreben
asi pred 2 dnami sa mi snival sen,ktoremu som po brebudeni vobec nechapala.Snivalo sa mi ze moj mladsi bratranec sa snim cesal a ked mi ho doniesol tak 6 zubkou bolo zlomenych a iba 1 zostal a to uplne krajný.Moze to nieco znamenat?
Zrzka | 28.04.10 - (04:56)  
 20    54    


 
  videla som koniec sveta
asi pred 2-3 rokmi som mala divny sen. pozrela som sa z okna a vsetko co som videla sa akoby prepadalo a mizlo to a videla som vesmir. ludia v nom chodili dokola a cim viac sa zem rosypala tym viac ludi pribudalo. ja som vtedy chcela bezat za ocinom do prace lebo mal nocnu ale uz som k nemu neprisla lebo cesta zmizla tak ako vsetko ostatne. ocitla som sa vo velkej hale kde ludia plakali a hladali jeden druheho. ja som nenasla nikoho z rodiny.zrazu som videla chodbu a v nej ludi niketori sa zmenili v piesok a zmizli do steny na lavo a ty ktori sa zmenili v hlinu zmizli v v stene v pravo. ja som tam stala a nevedela som co mam robit. prisla za mnou jedna pani a pytala sa ma ze co tu robim. povedala som ze som nevedela kam mam ist nikde ma to netahalo. a potom ma doviedla do nejakej miestnosti a tam bolo okolo 30 ludi a na stole bola kniha Posolstvo grálu od Abdrushina. a tym sen skoncil

priatel mi o tej knihe rozpraval a vravel mi ze tam je pravda ze cirkev moc veci prekrutila a zmenila.nechcela som mu verit. teraz sme spolu a citam tu knihu. a mal pravdu. ale doteraz nechapem tomu snu.spravila som dobre ze som sa dala na inu cestu ako kazu farari?
Veronika | 27.04.10 - (06:36)  
 9    51    

REAKCIA:  
Ten sen mohol byť prorocký a možno keď príde koniec sveta to tak aj bude ako sa ti snívalo, no najpravedepodobnejšie je to, že sen bol len vo formách sybolov a niečo to znamenalo, no neviem čo. Sen bol určený tebe formou symbolov, no ak si tam videla tu knihu možno to bolo znamenie, že si ju maš prečítať (s nejakeho dôvodu), to utrpenie mohlo znamenať čokovlek. Myslim že to bol osobný sen, symboly a nevedno čo znamenal. Musíš hľadať ty. :)
Rišo | 25.06.11 - (21:48)     11   51    


 
  niekto ma obtazoval
snivalo sa mi ze ma nejaky tucny chlap stale obtazovat a snazil sa ma znasilnit,teraz si nepamatam ci to aj neurobil..ale utekala som pred nim. bolo to na zahrade u mojich rodicov a boli tam aj segrenky ktore o otom vedeli. zrazu som isla bezat neviem preco ale viem ze som bezala po blate strasne klzkom, nasla som nausnicu, ale ked som vedela ze nie je moja zahodila som ju.a bezala som dalej. potom som dobehla do ciela ale bezala som kusok dalej a tam bol otec mojej byvalej spoluziacky a povedal mi ze tam nemam co robit.od unavy som si klakla na kolena a on mi prilozil šablu ku krku. vtedy som sa robila ze som odpadla. pretoze ti ludia boli akoby zacarovani alebo co a ked som sa prebrala uz vsetko bolo o.k.a povedala som mu ze sa bojim jeho kolegu, ze ma stale otravuje, ošahava a parkrat sa ma pokusil znasilnit.ked zistil kto to bol, nahneval sa a vtom som sa zobudila.
Veronika | 27.04.10 - (06:24)  
 15    58    


 
  vždy nocné mory
ak sa mi nesníva o hovoriacom psovi tak sa mi sníva o konci sveta.všade okolo jadrové hríby ludia okolo mna kricia a ja som v sprche pod vodou aby som sa ochránil... po zobudení zistím že som stále v sne a opät sa všetko opakuje aspon 5 krát
aloisick82 | 22.04.10 - (01:44)  
 15    57    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z