sme aj na facebooku!

Dnes majú meniny Dana, Danica
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Ak si spomínate na viacero slov zo svojho sna, môzete ich vyhľadávať naraz, oddelené medzerou.






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  mam 2 sny a neviem co a ako?
Jeden mam,ze ma znasilnil jeden chlap co byva vo vedlajsej izbe.Vosiel mi do mojej izby ,branila som sa ,ale aj tak sa to stalo..-------------------------------------------------------------------------------.A druhy,noo,tak to som v zivote este nemala...Bola som s priatelom.zila vsetko dobre,,,zrazu som bola tehotna,chodila som do nemocnice,zevraj budem mat dvojicky a coskoro bol aj porod ze som bola v nemocnici,porod som nevidela len uz akoze tie deti,ale neboli to deti ale dve velke knedle s ocami,ze sestricka mi povedala ze to budu krasne deti ze to ma malokto takto.Ze do mesiaca sa im vytvaruju usta,oci ,usi,atd.MOZETE MI PROSIM VAS PORADIT
Iva | 18.02.11 - (17:25)  
 23    58    


 
  ex-priateľ
Snívalo sa mi o bývalom frajerovi. Videla som ho spať v posteli na nejakej chate ako ked sme chodili na sústredenia. Spal tak som niekde išla, neviem kde. Možno tam ešte niekto bol ale neviem kto. Potom som sa vrátila a len tak som na bývalého pozerala ako spí. Potom nejaká neznáma baba prišla pre mňa a išla som preč. Potom som sa zobudila. Neviem čo si mám o tom myslieť. S bývalím sme sa rozišli pred 7 rokmi a nevideli sme sa uz 3-4 roky...prosím poradte mi
Anonym | 16.02.11 - (07:48)  
 73    57    


 
  Problém Zo Srdcom
Dobry den potreboval by spom púochopi mpoj sen...uz 2 krat sa mi snivalo ze mam problem zo srscom lenze sa mi to sniva ako keby po kapitolach..nechapem tomu ..ked sa mi snival prvy krat ak sa mi snivalo ze my zistili ze mam problem zo srdcom a ze umrem...ked sa m to snivalo druhy krat tak sa mi snivalo ze zistili ze sa to da operovat a poslali ma na daky pobyt nevjem kam a umiestnili ma do dakeho domu a ze za tri dni ma caka operacia potom som sa zobudil ..bojím sa ze s ami to bude snivat a nevjem ako to skonci...prosím pomozte mi :(.... prosím odpiste na E-mail Dakujem
Anonym | 05.02.11 - (18:45)  
 27    58    

REAKCIA:  
myslím, že problém so srdcom, nie je ako taký, priamo na operáciu, ale skôr že je niekto na koho máš " ťažké srdce" trápi teba alebo niekto pre koho sa trápiš a preto je potrebné to čím skôr vyriešiť
languana | 23.02.11 - (18:50)     23   54    


 
  Zvlastna svadba
S priatelom sme sa minuly tyzden rozisli po vzajomnej dohode i ked sa velmi milujeme dohodli sme sa ze si dame na cas odstup. Vcera sa mi vsak snival dost zvlastny sen. Videla som sa ako nevesta, bola som velmi stastna. V tom sne bol aj moj priatel a cela moja aj jeho rodina, vsetci sme sa pripravovali na nasu svadbu, obaja sme uz boli v svadobnom. Bolo to dost zvlastne lebo priatelova mama je slobodna matka a v mojom sne bol s nou neznamy muz. Ked sme uz mali ist do kostola, pricom by sme v realnom zivote svadbu v kostole mat nemohli, ma nikto nevedel najst, bola som u nich doma v izbe no i tak tam nikto nevosiel, z tej izby ma viviedol az hlas jeho sesternice, ktora mi je ako vlastna sestra a povedala mi uz je cas pripnut ti zavoj do vlasov, moja buduca svokra mi vsak na hlavu nasadila striebornu korunu... cele to nechapem lebo ked som odchadzala z domu som mala na hlave zavoj a potom som vystupila z auta pred kostolom a zrazil ma kamion, no ale v tom sne som to prezila, priatel ma tahal spod neho a na zeme lezala ta strieborna koruna...... dalej sme uz boli len na nasej svadbe akoby sa nic nestalo a po slavnostnom pripitku som sa zobudila. Co to znamena?
nadin | 01.02.11 - (15:20)  
 25    55    


 
  prosím pomôžte mi pochopiť moje sny.
moj sen je ten s tym nazvom sen o priateľovi...dakujem
Adrika | 27.01.11 - (11:40)  
 22    55    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z