sme aj na facebooku!

Dnes majú meniny Dana, Danica
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Môj Snár v mobile nájdete na: http://mobil.moj-snar.sk






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  topiť dieťa
Snívalo sa mi, že som násilím topila dieťa (chlapca), držala som ho pod vodou, nedovolila som mu sa nadýchnuť... Mala som z toho veľký strach... čo to znamená?
Katrin | 09.12.10 - (06:52)  
 19    52    

REAKCIA:  
Podla mna to znamena ze si vo svojom podvedomi rozpoltena osobnost... Nie vsak taka ako sa prezentuje vo filmoch...

Andrea Zdenkova | 09.12.10 - (08:15)     17   54    


 
  informacia pre navstevnikov
Za ucelom skvalitnenia http://forum.moj-snar.sk sme zablokovali pristup z niektorych IP adries a krajin.
Administrator | 05.12.10 - (16:37)  
 17    60    


 
  Like it!
Toto nove forum sa mi fakt paci :-) Konecne nieco poriadne!
Jana F. | 22.11.10 - (12:02)  
 25    52    


 
  problém s matkou
uff, je toho viac, ale v skratke: koncom augusta som prestaka fajčiť-po siedmich rokoch (od 16 r.) na naliehanie môjho manžela. Zvládam to vcelku ľahko, lebo som si uvedomila, že mi cigarety nestoja za hádky s manželom a som za to na seba hrdá... ale v noci je to horšie. Prvý týždeň sa mi takmer každú noc snívalo, že pred niekým unikám a skrývam sa kade tade na miestach, ktoré poznám(ale v snoch sa mi tak divne nakombinujú, takže vyzerajú ako nové miesta). Väčšinou bola jednou z prenasledovateliek aj moja matka. A to je ďalšia vec. Nevychádzam s ňou dobre, lebo mi dlhuje peniaze, a jediný spôsob ako ich dostať, je tváriť sa, že som nad ňou ešte nezlomila palicu. Ale strašne sa mi to protiví, lebo som sa pár krát zaprisahala, že je medzi nami koniec. Matka pracuje v GB a pred 2 týždňami sa vrátila na dovolenku. Odkedy viem, že je na SVK sa mi vrátili prenasledovacie sny. Prenasleduje ma kde-kto pre všelijaké blbosti. Ja sa skrývam v rodičovskom dome v záhrade, aj u susedov v záhrade, skrátka na miestach, ktoré som pobehala ako dieťa. A väčšinou je to matka, kto ma vyzradí prenasledovateľom. V jednom sne ma dokonca zadržala s nožom a bodla ma doruky, aby ma našli.

Viem, že je toho strašne veľa, ale ak by sa našiel niekto, kto by mi vedel pomôcť/poradiť, tak mi napíšte prosím na mail Black.Pandora@azet.sk
Eva | 06.11.10 - (21:19)  
 20    52    

REAKCIA:  
Len mas abstaky, nehladaj za tym nic zvlastne...
Inak, ti gratulujem k tomu nefajceniu. Nech ti to dlho vydrzi!
Magda | 27.11.10 - (12:51)     22   58    


 
  Novinky na stranke
Na zaklade vasich sprav, sme sa rozhodli vasu/nasu oblubenu stranku trochu farebne osviezit. Prve vysledky si mozete vsimnut uz dnes!
Informacne hlasky boli zvyraznene a tiez boli pridane farebne sipky, ktore sa zobrazia po kliknuti na tlacidlo "doplnit".

Budeme sa tesit na Vase dalsie navrhy :-)
Administrator | 25.10.10 - (21:19)  
 19    56    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z