sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Valér
Meno: 

Heslo: 

Registrácia






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Stanovacka
snivalo sa mi ze ku mne prisla spoluziacka a stanovali sme na poli oproti nasmu domu..bolo skraede pocasie vyzeralo,ze bude burka...fukal vietor a bolo zamracene..pole bolo tmavohnede a take puste..potom som jej ukazovala nas dom,kde byvame.zrazu vysla moja mamka a kracala prec...povedala som jej ze to je moja mamka..potom som vysla z pola na cestu a kracala som k nasmu domu...tam som stretla nasu ucitelku nemeckeho jazyka a rozpravala som sa snou..zial si nepamatam o com..ona kracala na vlak..mala ruksak na chrbte..bol dost velky..potom som sa vratila ku nspoluziacke na to pole a vravela som jej ze som stretla nasu ucitelku..potom som sa zobudila..chvilu som nemohla zapsat a ked som zaspala tak sa mi snival druhy sen...ze som lezala na posteli..telefonovala som s najlepsou kamaratkou ktora je momentalne vo francuzsku..pozerala som von oknom a opisovala som jej co vidim..videla som velky hrAD na ktorom vialo strasne vela vlajok..boli modrej farby.ten hrad nebol zniceny,,,bol pekny a novy z takych oranzovohnedych tehal..obloha bola krasna modra bez jedineho oblacika...co mohli tieto 2 sny znamenat? prossim poraddte mi niekto..vopred dakujem
Veronika | 17.10.10 - (08:10)  
 20    55    

REAKCIA:  
dakujem pekne a ten hrad co moze znamenat??
Veronika | 24.10.10 - (08:49)     21   55    

REAKCIA:  
mama by mala znamenat ochranu, ucitelka moze byt chapane ako niekto, kto sa ta snazi usmernit...
To ze si telefonovala s kamaratkou, znamena asi len tolko ze ti chyba...
mama | 22.10.10 - (12:11)     23   56    

REAKCIA:  
mám 16 rokov :)
Veronika | 21.10.10 - (20:16)     16   53    

REAKCIA:  
Veronika, kolko mas rokov?
Marika | 20.10.10 - (05:58)     24   51    


 
  Sen v nemocnici
snívalo sa mi že som blúdila po nemocnici.všade boli kopy špinavého prádla...sestričky chodili hore-dole.hľadala som gynekologické oddelenie ale nikto mi nevedel poradiť kde to je.chodila som po tej nemocnici a blúdila.vždy som prišla do nejakej ,,slepej" uličky..v tej nemocnici boli svetlozelene a tmavo modre kachlicky...prosim mohol by mi niekto pomoct s vykladom tohto sna?? lebo na internete som nic nenasla..dakujem velmi pekne
Anonym | 16.10.10 - (15:45)  
 16    54    

REAKCIA:  
dakujem velmi pekne..nie viac sa mi nic nesnivalo
Anonym | 17.10.10 - (07:57)     18   55    

REAKCIA:  
spinave pradlo, moze predstavovat nespravenu robotu
Mata | 17.10.10 - (07:06)     16   60    

REAKCIA:  
Nemocnica moze byt predzvestou, tazkosti, choroby, alebo aj predstavovat aktualny problem, ci unavu... Je to hladanie "vyslobodenia"
Ingrid | 16.10.10 - (16:46)     16   58    

REAKCIA:  
Viac sa ti nesnivalo nic?
Mata | 16.10.10 - (16:45)     15   56    


 
 
snívalo sa mi o lietajucom tulenovy... čo to znamená??
anonym | 14.10.10 - (16:27)  
 21    32    

REAKCIA:  
ale nie nevymyslela vážne sa mi to snívalo!!!
anonym | 22.10.10 - (13:28)     14   37    

REAKCIA:  
ale nie nevymyslela vážne sa mi to snívalo!!!
anonym | 22.10.10 - (13:28)     20   32    

REAKCIA:  
najskor si si to cele vymyslel a nic take sa ti nesnivalo
ahoj | 16.10.10 - (16:44)     18   37    


 
  Neznámy frajer a bazén
Dobrý deň chcela by som sa spýtať čoby mohol znamenať tento môj sen alebo skôr sny.Dva dni po sebe sa mi sníva že stojím pred bazénom ale vždy v nejakej inej situácii ....po prvý krát som bola ako keby na kúpalisku...a nič som nevnímala len som stála pred tým bazénom ale niečo ma nechcelo ako keby nechcelo pustiť aby som tam skočila ...tento krát som opäť bola pred bazénom v záhrade domu môjho ževraj partnera ktorí sa mi prisnil v sne toho človeka som ani nepoznala a ani nepoznám ...ale vraj sme spolu a opäť som stála pred bazénom a nič som nevnímala...len som cítila že ten človek mi ublížil a tiež som v podvedomí vedela že ma podvádza s inými...a v tom sne som sa s tým neznámym frajerom stretla na mieste kde som sa stretávala s bývalim priatelom ktorí mi dosť ublížil a teraz sa neznášame ...
Miriam | 02.10.10 - (15:53)  
 20    54    

REAKCIA:  
Toto sa mi paci :)
Marek | 04.10.10 - (06:37)     16   56    


 
  prosim o vylozenie mojho sna..dakujem
dobry den mne sa snival zvlastny sen...ze som bola v dakom starom dome...bolo to moje nahradne byvanie,docastne...skromne som si ho zariadila a bola tam taka stara pani,ktoru som nikdy nevidela...mala sedive vlasy a bola v ciernom.ja som z nej mala dobry pocit,posobila na mna,ze je dobra a ked som jej to povedala tak ona mi na to:ze ona je velmi zla a aj v tom dome sa ma stat nieco zle a ze ta pani je moc zla a musi trpiet z asvoje hriechy a tu noc ze ma zaziva zomriet ma zhoriet.prosim vas poradte mi.dakujem
vladimira | 23.09.10 - (09:12)  
 16    58    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z