sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Valér
Meno: 

Heslo: 

Registrácia






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  volanie
potrebovala by som surne pomoc. co znamena sen ked som niekde stala na brehu, priplavala ku mne malinka lod na ktorej stal chlapik s horiacou svieckou a volal ma aby som nastupila k nemu na lod a ze ma zoberie na druhy breh. ja som mu iba tolko odpovedala ze nejdem, ja tu mam este dve deti. prosim pomozte, lebo na internete som nasla iba tie najhorsie veci. dakujem
petra24 | 18.06.10 - (20:15)  
 44    51    


 
  Rozhovor s mrtvym
pred týždnom sa mi snívalo ako som sa rozprávala s už mrtvym kamarátom.Chcel ma objat a v tom som vykríkla však ty si mrtvy a zacala som utekat!
evka79 | 16.06.10 - (10:12)  
 16    56    

REAKCIA:  
Musím sa vrátit k tejto danej odpovedi!Tento sen má asi nieco do seba!Nesnívalo sa mi o nom po prvý krát!V minulom sne som sa mu stažovala na to ako môj manžel popíja a on mlcal!On totiž tiež dost popíjal!A dôsledok jeho smrti bol aj alkohol!Rada,by som bola keby na toto zareagujete!Nie som jediná ktorá caká na odpoved,ale zaujíma ma to moc!Dakujem!!!!
evka79 | 22.06.10 - (13:03)     8   53    

REAKCIA:  
Dakujem za odpoved!Potešila ma!Je to zvláštne!Ze,by ma chcel varovat!Vychádzali sme spolu v dobrom a nic zlé nebolo medzi nami!Bol to mladí muž ktorý zomrel vo veku 30rokov!Dost verím na sen ktorý sa mi sníva a preto reagujem!Aj tak pekne dakujem!!!S pozdravom eva!
evka79 | 22.06.10 - (12:29)     10   55    


 
  cierne zuby
snívalo sa mi,že som mala cierne zuby a jeden som mala pokazený
evka79 | 16.06.10 - (09:55)  
 11    53    

REAKCIA:  
Evka aj mne sa o tom snivalo, co to znamena, nevyhutala si?
Ba??ka | 06.12.11 - (16:35)     10   51    


 
  nebezpecenstvo
dnes sa mi snívalo že som bola na poli a odrazu som len pocula kamiony bolo ich asi 5 a hlasne trubenie a hlasne vykriky nejakych ludi boli to asi ludia z polska co rozpravali do takych ako keby mikrofonov a odrazu otocili ku mne na to pole s kamionmi strasne som sa bala tak som sa rozbehla domov bolo to asi 3km strasne som utekala a cestou som stretla brata on sa tam siel pozriet lebo nieco pocul bezala som dalej a stretla som kamarata ktory mi rozpraavl ze ho poslala moja mamka ze ma zle tusenie a ja som mu hovorila aby tam nesiel a on ma nepocuval ako keby ho tam stale nieco tahalo tak on siel a odrazu okolo mna siel nejaky cierny pes a strasne brechal ja som ho volala k sebe aby ta nesiel a toho tam tiez ako keby neico tahalo tak som sla dalej a vydela som tam auto mojho kamosa a v nom boli asi 4kamosi a uplne taky vystraseny vobec sa nehybali ako keby nieco videli boli ako dreveny.potom som sla domov a pred domom soms tretla moju susedu a ona mi rozpravala ze mam ist k mame lebo ze sa vobec nehybe tez bola ako drevena ked som na nu pozrela lezala len nehybne na posteli cela dedina ako keby vymrela :(
alexandra | 16.06.10 - (08:15)  
 12    53    

REAKCIA:  
Skus profesionalny vyklad snov. Fakt ho pise niekto kto sa do toho vyzna. My ti asi tazko poradime. Rozhodne to nie je bezny sen...
Tina | 21.06.10 - (09:02)     14   52    


 
  Koniec zlych snov
Caute ludia vie mi niekto vysvetlit toto ? Ked som bol mensi tak sa mi snivali vela zle sny myslim ze kazdu noc sa mi snivalo nieco zle a ked som sa zobudil nevedel som sa nadychnut co som bol taky vylakany a vzdy ked som znovu zaspal snivalo sa mi ako ma nahanala bosokra a ja som vzdy utekal hore po schodoch ku nam do bytu a utekal som do kuchyne a schoval som sa pod stol ale vzdy ma tam nasla a potom raz sa mi snivalo toto iste ale uz som sa nesiel skryt do kuchyne ale do obyvacky za sedacku a zakril som sa dekou aby ma nebolo vidno ta bosorka ma nenasla a od vtedy sa mi nesniva nic zle vie mi to niekto vysvetlit ? Mnoho krat som nad tym rozmyslal.
Marco | 13.06.10 - (11:04)  
 11    52    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z