sme aj na facebooku!

Dnes majú meniny Dana, Danica
Meno: 

Heslo: 

Registrácia






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Upratovanie , cistenie miestnosti II
Ako nad tým rozmýšlam , tak ma len napadá len to , že to má asi len nejaký súvis s jedným chalanom , ktorého som považoval za normálneho ,rozumného cloveka , s casti aj za kamaráta a ktorý sa ku mne den pred daným snom zachoval tak nepekne , ako som to nikdy od neho necakal a vdaka tomu by som si mal urobit jasno - poriadok medzi mojimi tzv. kamarátmi a známymi , ktorý to mnou myslia naozaj vážne a ktorý a nie.Myslíte si , že by nieco na tomto mohlo byt?Ja si myslím , že aj by mohlo byt.
Anonym | 17.12.09 - (19:32)  
 10    51    

REAKCIA:  
stretávame sa vecšinou s tými ludmi ktorí nás zrkadlia,to znamená,že to co robia povecšinou oni nám robíme aj my.Poriadok sa nerobí medzi kamarátmi ale v sebe......"miluj svojich nepriatelov".Srdcia sa spájajú,ale ego rozdeluje!
radava | 18.12.09 - (11:34)     14   55    

REAKCIA:  
Je to doplnok ku snu , ktorý s mi sníval o upratovaní.
Miroslav | 17.12.09 - (19:41)     13   54    


 
  Upratovanie , cistenie miestnosti.
Dobrý den. Snívalo sa mi , že som bol v nejakej miestnosti v ktorej ked som urobil nejaký neporiadok , alebo ju ušpinil , tak ju vždy niekto druhý namiesto mna ocistil , upratal.
Miroslav | 15.12.09 - (05:52)  
 7    58    

REAKCIA:  
Mata> Myslis ako v hre? alebo?
Karol | 17.12.09 - (03:48)     12   56    

REAKCIA:  
Mne ked sa nieco podobne sniva tak sa mi ten sen snazi nieco naznacit... ze som na nieco zabudla alebo ze som nieco spravila zle...
mata | 17.12.09 - (03:47)     10   55    

REAKCIA:  
alebo, to moze byt retrospektiva - teda sa "vratis" v case do predchadzajuceho stavu...
Karol | 16.12.09 - (12:14)     9   53    

REAKCIA:  
podla sna mám pocit,že vždy ked máte problémy ktoré si zapríciníte sam,tak niekto iný to za vás vyrieši....
radava | 15.12.09 - (09:36)     10   55    


 
  deti
Dobrý!snívalo sa mi,že som bola tehotná,ale nevedela som že cakám dvojicky(dievcatká).každý ich pohyb som cítila(bolo to akoby živý sen)!
neviem ako som rodila,len to že som dievcatká držala v ruke,ale ich tváricku som tiež nevidela!
Zuzka | 11.12.09 - (22:04)  
 12    57    

REAKCIA:  
pekny sen =)
ujo karol | 13.12.09 - (01:49)     10   54    


 
  had
Zdravim,snival sa mi sen,ze ma strasne bolelo brucho..boli to ukrutne,neznesitelne bolesti...stale som si ho hladila bolelo to vacsinou v jednej casti..nedalo mi to a zdvihla som si sveter aby som zistila co to je a zrazu som zbadala,ze mam pod kozou hada-štrkaca a v mieste jeho "chvosta"ktorym stale vrtel ma to strasne bolelo..velmi som sa zlakla..este dlhu dobu som ho tam mala az mi napokon prislo zle a vyvratila som ho...po tom prislo uplne uvolnenie..bolo to velmi neprijemne,silne,realne...ak by ste mi pomohli objasnit tento sen budem vam vdacna..nakolko som v poslednej dobe prezivala dost hekticke a tazke obdobie mozno to ma nejaky suvis.Vopred dakujem.Trisha
Anonym | 10.12.09 - (18:12)  
 11    55    

REAKCIA:  
ano, moze to mat suvis... bolesti a hlavne v oblasti brucha mozu byt sposobovane stresom, nevysporiadanymi vecami, ktore vam "lezia v zaludku". To, ze ste vyvratili hada, moze znamenat, ze sa pokusate zbavit tychto problemov a ze sa Vam to podari. Pocit uvolnenia moze byt ocakavanie dobrych chvil tesne po odstraneni tychto starosti.
peteo | 11.12.09 - (13:15)     22   52    


 
  svadba a dieta
Mal som dnes sen mal som svadbu zo sesternicou a to preto že som s nou mal dieta s ktorym som sa hral a na tej svadbe som dostal peniaze mince aj cudzej meny. Ráno som mal s toho velmi divny pocit.
pepe | 09.12.09 - (14:14)  
 8    56    

REAKCIA:  
dostavat peniaze moze znamenat, ze sa mas pripravit na uspech a uznanie. To, ze si mal dieta so svojou sesternicou, moze znamenat, ze si skusil nieco zakazane... a teraz budes niest nasledky za to.
norah | 10.12.09 - (09:26)     8   55    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z