sme aj na facebooku!

Dnes majú meniny Dana, Danica
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Výrazy píšte v základnom tvare, zvýšite tým úspešnosť výkladu.






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Sen o priateľovi
Dobrý deň..No mne sa v podstate sníva vždy to isté....teda má to vždy tú istú podstatu.....začne sa to väčšinou tak, že sa s priateľom na niečom pochytíme a on odíde...ale niekedy to začne len tak, že pri mne nie je, že ho nemôžem nikde nájsť alebo si len tak bez slova niekam odíde....ja sa mu potom snažím dovolať a keď sa to podarí...opýtam sa ho kde je a že či mám prísť za ním, on odpovie, že áno a tak idem a keď prídem tak on je ku mne hnusný, odmeraný, z jeho hlasu cítiť iróniu a taký pocit, akoby ma mal v paži, že mu je zo mňa smiešno....väčšinou ho nájdem ako ma s niekým iným podvádza...či už sa s nejakou miluje, bozkáva alebo sa len objímajú, hladkajú.....tie sny sú o to intenzívnejšie, že tie ženy, dievčatá poznám...sú to moje známe, priateľky či dokonca príslušníčky mojej rodiny....je ku mne hnusný, akoby už ku mne necítil nič, smeje sa mi do tváre....a ešte aj kričí, že čo som čakala....akoby to nebol on.....a v tom sne nedbá ani na moje slzy, na to, že mi ubližuje, že tým stratil celý náš vzťah...je mu všetko jedno, dokonca v tých činnostiach dalej pokračuje bez ohľadu či som tam alebo nie....ja sa nakoniec zobudím s plačom a strachom, že čo ak by sa také niečo naozaj stalo....bola by som najradšej ak by som také sny vôbec nemala....ničia ma...aj keď viem, že sú to len sny....bolí to....sny s takou myšlienkou sa mi snívajú už nejaké dva roky....je to naozaj nepríjemné...a vôbec nemyslím na také veci...
Adrika | 27.01.11 - (11:36)  
 14    58    


 
  snivalo sa mi o smrti mojho psa
vie niekto co to znamena??? V sne mi zomrel psik...co to znamena????
lili | 20.01.11 - (10:12)  
 20    56    


 
  nepochopitelne???
Zomrela mi babka asi pred 5 rokmi.
Zacali sa mi s nou snivat nepochopitelne sny,ako napr sa kupe v bazene...(co ked si ju ja predstavim ,tak to je uplne nerealne) a tie sny sa mi stale vracaju a stale take co by nemohli byt uskutocnitelne jej veku.Preco,co t moze znamenat? Ze som sa s nou nestihla rozlucit,ze my chyba???
Anonym | 19.01.11 - (14:15)  
 30    52    


 
  svadobné šaty
Mala som sen - skusala som si svadobne saty, prve boli biele ale tie druhe boli cierne. Co to moze znamenat?
Anonym | 19.01.11 - (13:44)  
 26    54    


 
  sen s mojim nebohim dedkom
Raz sa mi snivalo ze som bola sama doma ,nebol ani vecer,bolo poobedeie,mala somu seba kamaratky,ja som isla na balkon a zrazu som pocula velmi zvlastne zvuky .Zacala som sa bat,neviem preco som vosla do bytu ,a vsade okolo ma obiehalo strasne vela duchov,Viem ze je to blbbost ale proste sa mi to snivalo,Ale zrazu ked som volala na moje tri najlpsie kamaratky,tak uz u mna doma neboli.Ked som sa otocila od okna tak som uvidela ako vedla mna stoji moj nebohy dedko, a podava mi ruku.Ruky sme si uz zacali podavat,ale vtom som sa zobudila.Nedotkli sme sa . Co to moze znamenat??Preco ma volal a podaval mi ruku?
Rebeka | 12.01.11 - (14:24)  
 17    62    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z