sme aj na facebooku!

Dnes majú meniny Dana, Danica
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Výrazy píšte v základnom tvare, zvýšite tým úspešnosť výkladu.






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Kde zmizla pani Radava?
Nevidel ju niekto?
Taraba | 20.04.10 - (22:15)  
 13    54    


 
  Laska
Kazdy den sa mi sniva o mne a jednom chlapcovi, do ktoreho som velmi zalubena. Sniva sa mi o tom, ze sa stale prechadzame, rozpravame, smejeme, drzime sa za ruky, objimame sa, hladime si do oci a je nam spolu krasne. Z toho sna citim vela lasky, z jeho dlani citim nekonecnu dobrotu a lasku. Snivalo sa mi o tom, ze raz sme isli autobusom a len tak sme sa na seba usmievali. Kazdy den sa mi s nim sniva. Dnes sa mi o nom tiez snivalo. Tie sny su velmi zive. Neviete co mozu znamenat?
Lea | 05.04.10 - (15:05)  
 13    54    

REAKCIA:  
Pravdepodobne sa ti to sniva len z toho dovodu ze si zamilovana.
Taraba | 14.04.10 - (22:11)     11   56    


 
  takato blbost sa mi uz dlho nesnivala :)
Ahojte, ako sa snazim tak sa snazim ale vylozit si sen z dnesnej noci je premna velkou hadankou :)
Pametam si totiz len to ako som sa prebrala v noci, mam dojem ze niekolkokrat na sen v ktorom som jedla pribor strieborny a potom som ho akoze zvracala. prvykrat to bolo v pohode velka sranda,ale potom som nechtiac prehltla viacero malych vidliciek a cely sen som plakala na velku bolest brucha, a kazdu chvilu som nejau tu vidlicku zvracala... ked som sa zobudila bolel ma zaludok... tak ja uz neviem :) DAKUJEM ZA KAZDY VAS NAZOR
rowena | 24.03.10 - (10:29)  
 14    59    


 
  Sen, ktory mi nedal spat
Dobry vecer, prave som sa zobudila cela vydesena, snivalo sa mi ze sa predomnou zjavila hlava pripominajuca diabla resp. kozu... Ta hlava mala rohy a priblizovala sa ku mne. Neviete niekt oco to malo znamenat?
Martina | 23.03.10 - (22:09)  
 28    52    

REAKCIA:  
Prítomnosť diabla, jednoznačne, diabol, teda satan je vykreslovaný ako hrozostrašna koza. Rohy. A približoval sa ku tebe? Bol tam, jednoznačne. Prečo, neviem. Možno si skusim typnuť že si v minulosti žila zle a teraz to naprávaš. Tí tam dole ťa strácajú a celý zúfali ťa len strašia. No ak to aj bol diabol, neboj sa. Ver Bohu ten je s tebou. :) Ale tých dôvodov prečo pravdepodobne prišiel osobne za tebou ten zlí je veľa. Skús sa o tom porozprávať s kňazom. :) Držim palce. :)
Rišo | 25.06.11 - (21:59)     8   57    


 
  blby sen
Snivalo sa mi, ze sa nachadzam v podzemnej miestnosti v obytnej budove, miestnost bola prazdna a neosvetlena, odrazu som zbadal hnedo-zltu mys a chcel som ju chytit, ale nechytil. Vysiel som teda do bytu, ktory som obyval s terajsimi spolubyvajucimi, aby som im oznamil, ze dole je opat mys, odrazu sme cez okno spozorovali ako velke bojove lietadlo utoci na naprotivnu budovu a v zapeti sa blizilo k nam, tak sme zacali utekat von z budovy a viac si uz nepamatam...
Martin Holcer | 19.03.10 - (14:00)  
 19    49    

REAKCIA:  
"Ze je dole opat mys" to znamena ze sa ti ten sen snival druhy krat ?
Zdena | 23.03.10 - (07:07)     17   54    

REAKCIA:  
Ked som bola mala snivalo sa mi nieco velmi podobne, akurat to boli divoke slony, kto utocil!
I ked v mojom pripade to asi dava vacsi zmysel... :-)
Martina | 23.03.10 - (00:04)     16   51    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z