sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Valér
Meno: 

Heslo: 

Registrácia






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  sen
ahojte snivalo sa mi ze sme sa s manzelom prechadzali so psikom a manzel bol polonahy
Ivka | 10.02.10 - (21:00)  
 12    36    


 
  Sen
snivalo sa mi o plesnivej zabe
...539367 | 08.02.10 - (22:03) Príspevok bol pridaný zaslaním na 0949 29 39 19 v tvare: SNAR snivalo sa mi o plesnivej zabe  
 12    52    

REAKCIA:  
snivalo sa ti o nej nieco viac? Ved nebud skupa na slovo, podel sa s nami..
Marcel | 08.02.10 - (22:05)     19   53    


 
  hotel
Snivalo sa mi, ze som niekde na dovolenke v hoteli, ze su prazdniny alebo co. Objavila sa tam moja kamaratka zo strednej skoly a rozpravali sme sa o znamych ludoch, kde teraz pracuju, kde studovali a tak. Ona mi povedala, ze bude mat pracu, ktoru robila jej kamaratka, tiez spolocna spoluziacka. Bola spokojna, asi tu pracu ziskala, pretoze bola lepsia. Ocitli sme sa niekde na svadbe, videla som nevestu. Potom sme sa po chodbach hotela - urcenych pre personal vybrali do nejakej miestnosti, kde mi ukazovala svoju novu pracu. Bol to nejaky dennik s kresbami. Vravela mi o dalsej kamaratke - spoluziacke zo ZS, ktora pracuje niekde v zahranici- asi v Prahe a vystudovala VS s dobrym menom. Vravela som, ze aj ja som vystudovala VS a este idem studovat do Brna. Vedela som, ze musim odcestovat - po skonceni prazdnin a velmi ma to tazilo, lebo byvam s priatelom, s ktorym som si uz chcela zalozit rodinu a nie odchadzat niekam do neznama a znovu studovat, ked som uz vystudovala. Akoby zivot bol len o tom, co kto vystudoval a dosiahol v oblasti prace. Nepacilo sa mi to, ale nikomu som nic nepovedala. Nakoniec som odchadzala z hotela, odchadzali vsetci ludia - akoby kazdemu sa koncilo volno. Bola som pred hotelom a videla som ako v autobuse sedia ludia. Velmi sa mi nechcelo samej odist a bola som smutna, opustena.
martina | 02.02.10 - (19:14)  
 13    54    


 
  Vyznam sna?
boli sme spolu v saune, ja a ona... v kabinke, objimali sa, lezali vedla seba, ten pocit bol strasne silny... boli sme uplne nahi ale nepozerali sme na svoju sexualitu... potom nejaky clovek, tretia osoba chcela sledovat cez okienko, chvilu sledoval ale potom odisiel... potom si pamatam ako som hladal svoju tasku s vecami v satni lebo som ju zabudol odlozit do skrinky a niekto mi ju asi odlozil... bolo tam strasne vela skriniek ale bola to velka satna a nevedel som ako ju mam najst... potom mi zazvonil mobil a isiel som za zvukom mobilu a nasiel som svoju tasku... Prosim co znamena tento sen??? v suvislosti s nou???
| 29.01.10 - (10:26)  
 12    54    


 
  kríž
Snívalo sa mi ,že bežím hore kopcom a strašne vládzem a pri ceste je velký kríž o ktorý je ovinutá dlhá cervená látka a ja sa jej držím a skácem velmi vysoko.Mala som strach z tej vyšky ale vždy som dopadla na zem bezpecne.Chcela by som vediet co to znamená.
bety | 27.01.10 - (18:22)  
 15    54    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z