sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Valér
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Môj Snár v mobile nájdete na: http://mobil.moj-snar.sk






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  dalsie zmeny
Nanestastie sa zda ze zmena, tykajuca sa fora, nevyriesila problem uplne. Preto v najblizsie dni obmedzime a aj reagovanie na prispevky IBA pre prihlasenych.
administrator | 29.06.14 - (19:48)  
 1694    63    


 
  Sen
nesedi, porada bola... :)
...000136 | 16.05.14 - (21:05) Príspevok bol pridaný zaslaním na 0949 29 39 19 v tvare: SNAR nesedi, porada bola...  :)  
 1578    58    


 
  Kocka
Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o radu. Stále sa mi sníva o cestovaní -autobusom, občas vlakom. Naozaj, takmer každú noc. Neviem čo by to mohlo znamenať. Najčastejšie je to, že nestihnem autobus, že mi ujde, alebo že nastúpim a niečo sa stane v tom autobuse. Napríklad dnes sa mi snívalo, že som nastúpila do zlého. Predvčerom sa mi zase snívalo o cestovaní vlakom s babkou. Možno je to tým, že som začala cestovať do školy autobusom. Lenže cestujem už dva roky a sny sa mi stále opakujú, minimálne trištvrte roka/rok. Hľadala som v tom rôzne významy ale neviem čo by to mohlo znamenať. Prechádzam teraz takým obdobím, že neviem čo mám robiť a bojím sa, že urobím nejaký omyl, respektíve sa bojím že niečo neurobím a potom to budem lutovať. Poradili by ste mi prosím vás, čo mi tým chcú sny naznačiť?
Anonym | 03.05.14 - (14:40)  
 350    59    


 
  Mrtve dieta
dnes v noci som mala velmi cudny sen, nepamatam uz ako sa to presne zomlelo, ale v tom sne bolo potrebne zachranit dieta. To dieta sa narodilo (len neviem komu) a nedychalo, trebalo ho rychlo odniest do nemocnice. Ja som sa velmi snazila ho zachranit, priatel niekam odbehol, myslim, ze po auto, zdalo sa mi ze cakam nejako dlho a zrazu som zistila ze moja mama namiesto toho aby sa ponahlala sa v kupelni lici, bola som z toho v soku ako sa moze licit ked tam mame uz v podstate mrtve dieta a potrebuje pomoc.. Potom sme sa dostali do nemocnice, dieta som drzala na rukach, ale uz mu nebolo pomoci, prilis dlho nedostalo kyslik... Bola som z toho rano velmi znepokojena lebo to bolo dost zive, to dieta som mala na rukach a zacinalo byt akesi mokre, no proste neprijemny a cudny sen.. co to mohlo znamenat?
Anonym | 13.04.14 - (13:42)  
 237    62    


 
  mojich 5 šibnutých snov
Zdravím, za posledné 2 mesiace sa mi snívajú podivné sny a neviem si ich sama vysvetliť...
1.asi 2 mesiace dozadu...
nachádzala som sa vo fabrike, ktorú som nepoznala aj so svojim priateľom, bola práve prestávka a sedeli sme na lavičke pred firmou a rozprávali sa niečo. Potom sa tam zjavila ruka, pravá, škaredá, motala sa okolo nás a chcela na nás zaútočiť. Pribehla tam kuna s veľmi milou tvárou a obetovala sa tej ruke aby nás zachránila....
2.asi pred mesiacom...
pola som sa prejsť aj s priateľom dakde pomedzi lúky,ktoré boli zasnežené a aj snežilo (tak neskutočne rozprávkovo biele), boli sme šťastný, spokojný. Keď som sa zobudila som sa cítila neskutočne šťastná a spokojná...
3.asi pred 2 týždňami...
nachádzala som sa na akejsi plavárni s veľa bazénmi, voda bola zelenkavá, budova bola vlastne škola potápania (v živote som sa nebola potápať), inštruktor nás ( ľudí čo som nepoznala) všetkých nútil isť do vody. Nechápala som prečo tak strašne chcel aby sme tam šli, ale keď sa tam pár odvážilo, napadla ich tlupa malých žralokov. Nebolo vidieť že ich zabíjali, len keď som sa pozrela do vody tam plávali mŕtvy potápači a okolo nich vo vode krvavé škvrny. Nejakým spôsobom som ušla a zachránila sa. Zobudila som sa preplašená na smrť...
4.asi dva dni po žralokoch :)
ležím v ambulancii na stole, plnej doktorov. Že niečo s hrubým črevom a že aby zistili čo mi je, tak mi treba do zadku natlačiť kus mäsa. A ja som nechcela pravdaže a snažila som sa uhádať, že to neni správny postup a existujú iné spôsoby diagnostiky. Zobudila som sa skôr ako to čo chceli stihli vykonať násilím... :)
5.asi pred 2 dňami...
neviem čo to to už malo byť... zase s priateľom, nič sme nehovorili, nevidela som mu do tváre ale vedela som, že to je on....
chytil ma za obe ruky, nežne, milo, láskavo, pevne. Cítila som ako keby dačo chce povedať ale bol ticho, len ma držal....Naše ruky som zazrela tiež iba na okamih ale cítila som všetko...Bolo to neskutočne živé a ešte po zobudení som mala pocit, že ma tak drží...
Sny v takejto intenzite som už dlho nemala...
Skúste niekto poradiť čo to všetko znamená prosím...
Michaela | 02.02.14 - (10:11)  
 194    62    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z