sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Jela
Meno: 

Heslo: 

Registrácia






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  svadba
Prvy sen o svadbe som mala pred par rokmi, a tento tyzden sa mi zase snival 2 krat. Sen je vzdy o tom istom. Som v sale- kostol, urad, vsade vela ludi, moja rodina a ja tam stojim ako nevesta. Zenich - moj dlhorocny priatel odopoveda na otazku ci si ma berie za zenu ANO. A rad prichdza na mna. v tom momente strpnem, nemozem dychat, hovorit... citim pohlady vsetkych ludi a stuchance nech poviem to slovo... Nechcem, bojim sa povedat ano, resp. NIE ze nechcem- neberiem. Zaver sna sa meni- rozplacem sa, uteciem, odpadnem... a na tieto pocity sa zobudim. Viete mi povedat co to znamena? Pravdepodobne to viem aj sama, len sa to bojim priznat... a mozno sa mylim.
Anonym | 10.10.09 - (20:47)  
 13    55    


 
  kamarat sa zmensoval
snivalo sa mi o kamaratovi ku ktoremu citim nieco viac no on o tom nevie.tancovali sme spolu -drzali sme sa za ruky a tocili sme sa , zrazu sa zacal zmensovat.
natalka | 10.10.09 - (16:38)  
 5    65    

REAKCIA:  
myslim si, ze to znamena aby si s tym nieco robila pretoze ho mozes stratit..a tym tancom atd. bolo vyjadrene ze ak spolu budete tak to bude v pohode..:)

Anonym | 18.11.09 - (19:15)     9   60    


 
  3:00
Dobry den! Za poslednych 7 dni sa mi uz 3x snival vzdy iny sen, s inym priebehom, ale pointa je rovnaka. Zakazdym sa snazim vyhnat ducha z miestnosti. Ide vzdy o ineho ducha, ale netusim, akeho, vidim len bielu siluetu. Duch na mna nikdy nerozprava, nestrasi ma, len tam tak stoji a ja sa ho snazim zahnat prec. Kedze sa mi to vzdy nedari, tak sa so strachom zobudim. A co je este zvlastnejsie, vzdy presne o tretej hodine rano! Mate prosim tusenie,co by to mohlo znamenat? Vopred dakujem!
Kristy | 09.10.09 - (07:17)  
 8    59    


 
  Sen - tehotnost
Dobrý den! Prosím o výklad sna, ktorý sa mi sníval. Snívalo sa mi, že som bola tehotná. v sne boli iba udalosti tesne pred pôrodom odohrávajúce sa v nemocnici a tiež udalosti tesne po pôrode, odohrávajúce sa v nejakom dome alebo byte. V tej nemocnici so mnou boli na izbe ešte jedna alebo dalšie dve tehotné. Bol pri mne aj môj priatel. V tom sne v tej nemocnici som držala v rukách nejakú zmácanú plachtu alebo igelit, ale nebola zmácaná od krvi, ale od niecoho iného. Samotný pôrod v sne nebol. Potom som bola s priatelom už niekde doma, v nejakom neznámom byte ci dome, nevládala som, bola som vysilená asi pôrodom. Priatel ma hladil a spýtal sa ma zo žartu ci ideme robit toto (ciže mal na mysli sex - inác tie jeho slová boli v tom sne presne také isté ako v skutocnosti), a ja som mu odpovedala že nieee nejdeme (lebo som nevládala). On sa na to zasmial a ja tak trošku s ním. Zvláštne je a to ma trošku zaráža, že v tom sne nebolo žiadne novorodeniatko, ani dieta, alebo možno tam aj bolo ale si na to nepamätám.Ale celkovo v tom sne sme ja aj môj priatel neboli smutný, bolo nám dobre.
Velmi pekne prosím o výklad tohto sna co najskôr, lebo neviem, co si mám o tom mysliet, hlavne o tom, že tam nebolo žiadne dieta. DAKUJEM velmi pekne
Magduška | 08.10.09 - (09:24)  
 12    56    

REAKCIA:  
prichádza k vám tažké obdobie,možu to byt aj zdravotné problémy,podla sna súdim,že tam možu byt aj problémy spojené s partnerom.Ale po tomto období budete velmi unavená ale upraví sa vo vašom živote vela vecí a bude dobre.
radava | 08.10.09 - (11:14)     12   52    


 
  Dieta
Snivalo sa mi, ze sa divam na krasne blondate dieta, ktore sa diva do stajatej vody, kde sa da kupat a tesi sa z toho. Bol to chlapcek, mal asi tak 1 rok a mal na sebe len plienky. Zrazu som ho videla kupat v tej vode, ako ked plavaju babatka a nenaramne sa z toho tesil.Ja som sa na neho divala a obdivovala ho.Potom som isla za nim, chytila som ho okolo pasa a ucila ho akoze plavat. Velmi sme sa tesili. Mala som z toho velmi prijemny pocit.
Andrea | 07.10.09 - (11:25)  
 70    70    

REAKCIA:  
z tohoto mám pocit,že prišiel cas na ocistenie dietata vo vás,pravdepodobne budete prechádzat transformáciou,ocistíte sa od starého a príde nieco nové.
radava | 08.10.09 - (08:22)     76   61    

REAKCIA:  
Voda = ocista, dieta = nevinnost, ty si zena + dieta = materinsky cit, smiech = radost... vidiet sa vo vode, alebo pozerat sa na svoj odraz moze znamenat vyrovnanost, klud a pokoj...
Me | 07.10.09 - (22:07)     75   60    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z