sme aj na facebooku!

Dnes má meniny Jela
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Viete že po prihlásení si môžete vybrať vlastný design stránky?






Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  Sen
si pozerat nebudem,net mi nejde skor by som potrebovala dakde na net. Z
...658739 | 02.01.14 - (14:42) Príspevok bol pridaný zaslaním na 0949 29 39 19 v tvare: SNAR si pozerat nebudem,net mi nejde skor by som potrebovala dakde na net. Z  
 138    58    


 
  diabol
zdravim..mal som sen s diablom...prenasledoval mna aj mojich najblizsich chcel nas zabit...ja som podisiel k jednemu muzivi a hovorim rychlo sa skry lebo pride a nas zabije..otocil sa ku mne tvarou a potom som zistil ze je to diabol..vzalna seba ludku podobu..a tym ma oklamal...v jeho pohlade bolo vela zla..velmi vela...vstal som velmi vylakany..co to znamene?? dakujem za skoru rekaciu...
moon | 17.10.13 - (16:39)  
 335    68    


 
  sny o mrtvom otcovi tri odstupom casu
zakazdym som sa v snoch o mrtvych bala,vzdy som si povedala ved ti si mrtvy.vzdy sa mi len ukazal a to bolo vsetko vzdy mal dlhsie vlasy.prvy sen-boli sme s mamou a 5 surodencami pri jednej chate kde kedysi byval otcov kamarat lesnik tiez ako aj otec.zrazu som zbadala otcovu tvar jasne som ju videla a potom sa na mna zosiroka usmial.potom sme tam s niekym vytvarali D+M ako danka a michal tak sa volaju nasi rodicia al.M+T mama a tato.niekde na zemi.....druhy senotec kyvol na mna rukou aby som sla k nemu blizsie a mozno aj povedal ale nepocula som nic take.klakli sme si k zemi a zacal mi na zen rozkladat fotky bolo ich 5.na jednej z nic hmyslim ze to bola prvs fotka bola moja sestra najstrsia s mamou ked mala asi rok,tu fotku si dodnes pametam mama ju ma v albume drzi ju na rukach a este aj oblecenie si pametam.ukazoval mi fotkzlava do prava stredova bola fotka mojich rodicov svadobna fotka a ostatne neviem.v tom sne som isla za mamou a povedala jej o tom a on mi len zacala nieco vysvetlovat ale nepocula som ju.....treti sen isla som zo zastavky po ceste do prava smerom hore kde som byvala a mala som pocit ze je nieco ako vojna pocula som nad hlavami lietadla a ako keby nieco zhadzovali cakali sme ze to buchne.snazila som sa dostat domov a aj mojho brata som tam zbadala vravela som mu nech sa ponahla a zrazu sa mi niekde stratil a ja som zacala plakat ze sa mi stratil a pozrela som sa hore ci vidim nejake lietadla.na malom moste ktory vidiet z dialky ked kracam hore som zbadala otca.isla som k nemustal bokom vlasy mal dlhsie cierne a potom sa otocil a povedal mi mam pocit ze v hneve hneval sa asi "a co som ti vravel?ved som ti daval/posielal/ znamenia!ale ty si stale....tak!a teraz ....na tie slova si nespomeniem boli nedopovedane vsetky som mu rozumela ale tie vynechane nie.a nechapavo som na neho hladela.potom som zrazu stala u nas v obyvacke a boli tam aj surodenci a mama.boli sme potichu,pozerala som von oknom vedla mna v kociku bolo nejake babetko a nejaky cudzi chlap presiel popod okno a niekto ze psst a ja som myslim nejako omylom urobila hluk ten muz bol vojak a chcel sa ym oknom dostat dnu za nami a ja som mu branila a nazeral do kocara......4sen videla som mur nasej chalupy taky opadany zniceny ani tusim strechu nemal,myslim ze tam opet boli surodenci a mama,potom som stala na chodniku a pozerala do dvoraide sa tam trochu dole a isla som tam.na rohu po pravej strane ako sa zacina pivnica som uvidela dlhy rebrik az po riinu,od spodu som sa pozrela smerom hore a uvidela tam otca ako tam nie robi,asi opravuje neviem.mal dlhsie vlasy a prvy krat som mu chcela nieco povedat.pretoze vzdy som bola ako nema nic som nevravela.chchela som sa ho spytat co tam robis?co tu robis?a miesto toho vyslo zo mna len "co"a sla dole a zrazu som pocitila zmes pocitov pozitinych.......5sen isla som po este ktora vedie do kopca ku chalupe a skoro navrchu akoby spod zeme vysiel otec a mal zvlastny vyraz tvare akoby sa dival niekde do dialky poza mna nepritomne.jako vychadzal spoza tej zeme al.teda cesty soms a ho chytila a chcela som na neho al.ponom vyliest liez po nom...vzdy to boli sny smerovane na rodicovsku chalupu,vzdy som mala strach ked som ho videla ale od tyhc snoch konkretnych uz nie.co mozu znamenat?zomrel ked som mala 11rokov najstrasia sestra 14. aeste chcem podotknut ked sme boli mensi kazdy z nas videl bielu postavu v tej jednej izbe kde sme ako surodenci spavali.biela postava bez tvare iba cierno ziadne oci....zlakla som sa a otocila k stene.bolo to davno a myslim ze vtedy este otec zil aj sestra to vrdila ze to nebol on,nepametam si ci zil ci nie.dakujem za vas nazor a rady.su to veci co ma naozaj zaujimaju verim tomu ze vsetko ma svoj zmysel a vyznam v zivote cloveka.dufam ze mi napisete.zuzana
anndy1 | 18.06.13 - (11:21)  
 608    69    

REAKCIA:  
nezmyselne reakcie......to ma byt akoze co????
anndy1 | 21.06.13 - (03:47)     324   75    

REAKCIA:  
mohol by mi niekto povedat co znamenaju tie reakcie k mojmu prispevku???nechapem......
anndy1 | 19.06.13 - (17:36)     194   58    

REAKCIA:  
neviem nejde mi na to vobec kliknut.....
anndy1 | 18.06.13 - (13:01)     88   63    

REAKCIA:  
opravujem sa 5 snov
anndy1 | 18.06.13 - (11:23)     71   61    


 
  volanie
Mame sa snívalo, že ju volá po mene jej mŕtva mama, ale nemohla ju nájsť a v tom sa zobudila
Andrea | 12.03.13 - (18:40)  
 221    53    


 
  sny
sníva sa mi s mŕtvymi rodičmi...noc čo noc... čo si o tom myslieť..
Anonym | 26.02.13 - (19:25)  
 269    56    

REAKCIA:  
Aj mne sa snivalo, ale potom som si nasiel novu priatelku, s ktorou sme sa o pol roak na to zobrali a asi som sa so smrtou rodicov vyrovnal... chybaju mi.

Marek | 17.06.13 - (16:42)     64   52    


 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z