Dnes má meniny Blahoslav
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Viete že po prihlásení si môžete vybrať vlastný design stránky?


Fórum

Na fóre je možné diskutovať o Vašich snoch a veciach s nimi spojenými.
 
Do fóra môžu od dňa 24.6.2014 prispievať iba registrovaní. Toto opatrenie sme boli nútení zaviesť z dôvodu nadmerného zahlcovania reklamnými príspevkami. Veríme že to v konečnom dôsledku pomôže k zvýšeniu úrovne a fórum bude miestom, kde sa budú rozoberať rôzne témy súvisiace so snami.

Ak chcete niečo napísať prihláste sa alebo registrujte

  bosá v ponožkách?
Snívalo sa mi, že som išla s mojou malou dcérkou po ulici, ona pobehovala okolo mňa, vždy som na ňu volala nech ide ku mne a nie že pôjde na cestu. Mne bránilo v tom, aby som išla za ňou to, že som bola bosá, iba v ponožkách, ktoré sa mi stále vyzúvali. A ona vkuse vybehovala na cestu, kde kvoli nej stále zastavilo nejaké auto, dokonca aj autobus. Neskutočne som sa o ňu bála...
bianucci | 20.03.11 - (10:26)  
 18    54    

REAKCIA:  
Ahoj, k tvojmu snu. Nechcem ťa strašiť, ani nič podobné, ale s tvojho sna vyplíva, že možno, hovorím môžno bude tvoja dcerka v nebezpečenstve, možno ochorie, možno sa jej kdesi čosi stane a ty s tým nebudeš môcť nič urobiť. To ma napadlo pri čítani tvojho sna, samozrejme niesom veštec, ani jasnovidec, takže si moje slová neber "k telu" ... jo ? ... Nech sa ti darí, pozdravujem dcerku :D Nech na seba dáva pozor ;)
Rišo | 30.04.11 - (07:26)     17   53    


 

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk
z